Вечір пам'яті

25 січня відбувся вечір пам'яті
видатного українського адвоката Г.І.Гінзбурга і презентація книги про нього

А в музеї історії адвокатури академії адвокатури україни відкрито експозицію,
присвячену григорію ісаковичу григорій ісакович гінзбург – один з найвідоміших адвокатів україни, був зустрінутий делегатами ІІ З'їзду адвокатів україни оплесками. Він народився 18 січня 1922 р. У м.Чернігові в сім'ї відомого адвоката. Юнак мріяв стати актором і навіть успішно склав іспити з акторської майстерності на акторський факультет одного з московських театральних інститутів.

Але стати актором йому не судилося, батько наполягав на отриманні сином технічної освіти. Втім, григорій ісакович поступив на юридичний факультет київського державного університету. Війна перекреслила плани, і в перший її день він попросився в армію, був приписаний до підводного човна, воював у морській піхоті, розвідником, захищав сталінград. Тричі тяжко поранений, став інвалідом, довго лікувався.

Таки провчився рік у ВДІК, і тоді вирішивши остаточно, що не стане актором, повернувся на третій курс юридичного факультету. Зразу після закінчення університету григорій ісакович без вагань прийшов до адвокатури, де став найкращим. Він творив добро. "служіння людям, служіння правосуддю, принциповість і безстрашність при відстоюванні своїх переконань", – такий девіз його життя. Ім'я григорія ісаковича гінзбурга внесено до золотої книги адвокатури україни.

Додати коментар

оновити, якщо не видно коду