Президентом Спілки адвокатів України обрано Ламах Тараса


20 серпня був проведений IX звітно-виборний з’їзд Спілки адвокатів України, на якому було обрано новий склад керівництва. Президентом став Ламах Тарас. Віце-президентами Спілки обрано члена Вищої ради Правосуддя Павла Гречківського, доктора юридичних наук екс-президента САУ Олександра Дроздова, керівника секретаріату Національної асоціації адвокатів України Вадима Красника, голову Ради адвокатів Закарпатської області Олексія Фазекоша, голову ради адвокатів Рівненської області Сергія Удовиченка, заслуженого юриста України Ольгу Жуковську, адвокатів Віталія Сердюка та Радмилу Гревцову.
Ламах Тарас навчався в Академії адвокатури України, має науковий ступінь доктора філософії, кандидат юридичних наук, автор багатьох наукових робіт. Його монографія «Досудове розслідування масових заворушень, організаційні та правові аспекти» використовується як навчальний посібник студентами та науковцями юристами. Свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю отримав у 2007 році. У 2014 очолив комітет захисту прав та гарантій адвокатської діяльності Національної асоціації адвокатів України. На сьогодні очолює спортивний комітет НААУ. Тарас має другу вищу освіту Національного Університету фізичного виховання та спорту, переможець різноманітних змагань, КМС з боксу, займається тренерською діяльністю.

З 2005 року працював в органах місцевого самоврядування Київської області, зокрема очолював депутатські комісії, має Почесну відзнаку Київської обласної Ради «За багаторічну сумлінну депутатську діяльність». За свою професійну та суспільну діяльність Ламах Тарас має багато нагород, серед яких Орден Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого третього ступеню, орден «Видатний адвокат України», медаль «За заслуги у розвитку адвокатури».
У своїй промові на з’їзді Тарас Ламах зазначив, що для нього є великою честю бути обраним Президентом Спілки - організації, що стояла у витоків українського державотворення, української адвокатури, правової системи України. Великою честю також є можливість працювати з такою поважною та фаховою командою. «Сприймаю своє обрання як довіру від колег, яку треба виправдати, як нове випробування на своєму життєвому шляху, якому потрібно буде віддати багато сил і часу. Маю надію, що разом з командою Спілки ми зможемо підняти її роботу на новий рівень» - сказав Ламах Тарас.

Додати коментар

оновити, якщо не видно коду